JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Inginer Mecanic - Filiasi

CANDIDATUL IDEAL

CANDIDATUL IDEAL:

  • studii de specialitate;
  • experienta in domeniul coordonarii/supravegherii instalatii tehnice (constituie un avantaj);
  • adaptabilitate la munca in echipa,  disponibilitate la program flexibil ;
  • seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii.
  • dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea;
  • capacitatea de a lucra in echipa dar si independent;
  • integritate si onestitate;
  • bune abilitati de comunicare;

RESPONSABILITĂȚI

RESPONSABILITATI:

  • supravegheaza ca toate instalatiile si utilajele sa functioneze in conditii corespunzatoare la nivelul normelor aflate in vigoare ;
  • urmareste si planifica realizarea lucrarilor de mentenanta pentru echipamentele depozitului.
  • mentine corespondenta cu firmele de mentenanta, comanda lucrari de remediere pentru echipamentele depozitului  , verifica devizele de lucrari;
  • intretine dosarele de revizii ale echipamentelor;
  • verifica zilnic reteaua instalatiilor si aparaturii mecanice din dotare si ia masuri operative de remediere a defectiunilor aparute;
  • ia masuri imediate de scoatere din functiune si inlocuirea aparatelor defecte, ansamblurilor si a reperelor uzate
  • intervine ori de cate ori este nevoie, modifica sau prezinta solutii privind intretinerea si repararea aparaturii din dotare in concordanta cu normativele in vigoare
  • participa la actiunile de aprovizionare in domeniul instalatiilor si aparaturii mecanice.

BENEFICII

- tichete de masa;
- asigurare medicala privata;

- zile suplimentare pentru concediu de odihna;
- posibilitatea dezvoltarii personale in cadrul unei echipe tinere;
- tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;

Ne puteti transmite aplicatia dumneavoastra completand rubricile de mai jos sau folosind adresa de e-mail: o.olariu@penny.ro

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, va rugam sa accesasi pagina de web penny.ro - "Politica de confidentialitate".

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Filiasi

PERIOADA

25.01.2021 - 15.07.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.