JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

inspector de Zona - Bistrita-Nasaud

CANDIDATUL IDEAL

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca:

  • ai finalizat studii superioare;
  • ai minim 4 ani de experienta si cunostinte in domeniul comertului/retail si minim 3 ani in coordonarea unei echipe;
  • ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel;
  • dispui de cunostinte bune de limba engleza;
  • ai flexibilitate ?=si disponibilitate de a calatori;
  • detii permis de conducere categoria B;
  • ai spirit antreprenorial si orientat spre rezultate;
  • iti place sa ai autonomie si esti indreptat catre gasirea unor solutii potrivite;
  • ai o minte analitica, iar orientarea catre cifre si analize de date te caracterizeaza;
  • esti o persoana careia ii place sa puna lucrurile la punct in cele mai mici detalii;

RESPONSABILITĂȚI

Rolul acesta presupune sa:

  • coordonezi, motivezi si dezvolti angaja?ii din subordine astfel incat sa ii ajuti sa acceseze trepte superioare in cadrul echipei;
  • coordonezi si optimizezi procesul de vanzare in magazinele alocate si sa te asiguri ca principiile de vanzare sunt implementate corespunzator in magazine;
  • monitorizezi indicatorii de vanzari;
  • gestionezi bugetele alocate;
  • gestionezi relatia cu autoritatile de control;
  • intocmesti analize si rapoarte pentru managementul ariei de vanzari;
  • te asiguri ca se deruleaza in bune conditii procesele si fluxurile operationale;
  • asiguri imbunatatirea si optimizarea proceselor sn cadrul magazinelor gestionate;
  • fii responsabil de intreaga activitate si imagine a magazinelor din zona alocata.

BENEFICII

Ce beneficii ai la PENNY:

• Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim Bonus de performanta;

• Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: Tichete cadou; Zile suplimentare pentru concediu de odihna; Asigurare de sanatate;

• Viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic ?i beneficiezi de: Traininguri / cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, Teambuilding, Programe de wellbeing, Posibilitatea de a te implica în proiecte dinamice ?i interesante.

…si multe altele!

   Ne poti transmite aplicatia, folosind dispozitivele electronice din cadrul magazinelor, accesând pagina de cariere https://cariere.penny.ro/ sau la adresa de e-mail: job@penny.ro.

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, te rugam sa accesezi pagina web www.penny.ro - "Politica de confidentialitate".

DEPARTAMENT

Sediul central

Orașe

Bistrita

PERIOADA

25.10.2021 - 05.12.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.