JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Lucrator Comercial Comisionare

CANDIDATUL IDEAL

-studii medii

-lucru in depozit cu scanner/pdt (constituie un avantaj)

-adaptabilitatea la munca in echipa disponibilitatea la program flexibil (sambata & duminica)

-seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii

-rezistenta la manevrarea marfurlor cu greutati variate intre 500 g > 20 kg

-rezistenta la temeperaturi scazute ( intre -20 grade si 10 grade), pentru cei care lucreaza pe categoria de marfuri proaspete

RESPONSABILITĂȚI

-comisionarea corecta cantitativ si calitativ a marfii pentru filiale (magazine)

-impaletarea si infolierea corecta a marfii comisionate

-responsabil pentru curatenia in depozit in timpul comisionarii

-responsabil pentru orice neconformitate referitoare la marfa comisionata

BENEFICII

-asigurare medicala privata

-tichete de masa

-tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun

-zile suplimentare pentru concediu de odihna

-posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Bacau

PERIOADA

06.05.2021 - 06.06.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.