JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Manager comisionare marfa

CANDIDATUL IDEAL

Rolul acesta presupune sa

  • coordonezi, motivezi si dezvolti angajatii din subordine astfel incat sa ii ajuti sa acceseze trepte superioare in cadrul echipei;
  • planifici activitatile si timpul de lucru al colegilor din echipa oferind feedback constant;
  • te asiguri si verifici respectarea normelor privind protectia muncii pentru angajatii din echipa ta;
  • monitorizezi indicatorii de productivitate;
  • te asiguri ca se respecta timpii de comisionare;
  • oferi suport altor departamente in vederea indeplinirii obiectivelor;
  • intocmesti analize si rapoarte lunare;
  • fii responsabil de intreaga activitate a departamentului de comisionare marfa;
  • participi activ la imbunatatirea si optimizarea proceselor in cadrul punctului de lucru.

RESPONSABILITĂȚI

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca

- ai finalizat studii medii;

- ai minim 1,5 ani de experienta si cunostinte in activitati logistice (reprezinta un avantaj) si minim 2 ani in coordonarea unei echipe mai mari de 10 persoane;

- ai cunostinte bune de limba engleza (limba germana reprezinta un avantaj);

- ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel;

- ai spirit antreprenorial si esti orientat spre rezultate;

 - ai abilitatea de a construi o relatie deschisa cu echipa pe o care o conduci, astfel incat sa oferi membrilor ei din energia si dinamismul tau;

 - te remarci prin disponibilitate, entuziasm si dorinta de a reusi;

 - esti o persoana careia ii place sa puna lucrurile la punct in cele mai mici detalii.

BENEFICII

Ce beneficii ai la PENNY:

- Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim Bonus de performanta si masins de serviciu;

- Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: Tichete cadou; Zile suplimentare pentru concediu de odihna; Asigurare de sanatate;

- Viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic si beneficiezi de: Traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, Teambuilding, Programe de wellbeing, Posibilitatea de a te implica in proiecte dinamice si interesante.

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Bacau

PERIOADA

26.03.2021 - 26.04.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.