JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Manager proiect - Expansiune

CANDIDATUL IDEAL

  Te asteptam în cadrul echipei daca:

  • ai finalizat studii superioare;
  • ai cunostine avansate de MS Office
  • ai cunostinte foarte bune de limba engleza, limba germana reprezinta un avantaj;
  • detii excelente abilitati de comunicare si de negociere, experienta in contractare reprezinta un avantaj;
  • ai experienta in Project Management si/sau autorizari constructii minimum 2 ani;
  • ai experienta in expansiune/dezvoltare imobiliara reprezinta un avantaj;
  • ai disponibilatea de a calatori in tara, in interes de serviciu;
  • ai cunostinte de drept imobiliar;
  • ai capacitate de analiza si sinteza a datelor;
  • ai abilitatea de a lucra la multiple proiecte, cu atentie acordata detaliilor;
  • te consideri o persoana proactiva si creativa;
  • ai capacitatea de a lucra in echipa dar si independent;
  • te consideri o persoana integra si onesta;
  • detii permis auto categ. B;

RESPONSABILITĂȚI

 Rolul acesta va presupune sa:

  • identifici locatiile targetate conform strategiei de dezvoltare a companiei;
  • pregatesti studiul de caz pentru a fi analizat, pentru fiecare locatie in parte;
  • procuri documentele necesare in vederea edificarii asupra starii de fapt juridice a terenurilor/cladirilor ce urmeaza a fi achizitionate;
  • colectezi date cu caracter statistic cu privire la locatiile prelucrate cat si pentru imprejurimile directe ale acestora;
  • elaborezi studii de amplasament pe locatiile targetate;
  • negociezi si coordoneazi procesul de incheiere contracte de achizitie terenuri sau inchiriere spatii in vederea deschiderii de noi magazine;
  • coordonezi procesul de autorizare si deschidere a noilor magazine.

BENEFICII

Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si ne dorim pentru angajatii sa gaseasca usor un echilibru între viata personala si cea profesionala. Suntem siguri ca viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine, de aceea, iti oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur, dinamic cu beneficii precum:

  • asigurare medicala privata;
  • tichete de masa;
  • tichete cadou;
  • zile suplimentare pentru concediu de odihna;
  • acces la biblioteca Bookster.

…si multe altele!

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, va rugam sa accesati pagina de web penny.ro - "Politica de confidentialitate".

DEPARTAMENT

Sediul central

Orașe

Bucuresti, Turda

PERIOADA

01.09.2021 - 29.09.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.