JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Manipulant marfa, Logistica Stefanesti

CANDIDATUL IDEAL

- Sttudii medii

- Lucru in depozit cu scanner/pdt (constituie un avantaj)

- Abilitatea la munca in echipa, disponibilitate la program flexibil (sambata & duminica)

- Seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie detalii

- Rezistenta la manevrarea marfurilor cu greutati intre 500 g > 20kg

- Rezistenta la temperaturi scazute (intre -20 grade si 10 grade), pentru cei care lucreaza pe categoria de proaspete

RESPONSABILITĂȚI

-Manipularea corecta cantitativ si calitativ a marfii din depozit

- Impaletarea si infolierea corecta a marfii

- Responsabil pentru curatenie in depozit

- Responsabil pentru orice neconformitate referitoare la marfa manipulata

BENEFICII

- Asigurare medicala privata

- Tichete de masa

- Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun

- Zile suplimentare pentru concediul de odihna

- Posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Stefanestii de Jos

PERIOADA

14.01.2021 - 01.05.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.