JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Responsabil active imobiliare

CANDIDATUL IDEAL

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca:

- ai finalizat studii superioare tehnice/economice/juridice;

- ai minim 3 ani de experienta si cunostinte solide despre piata imobiliara din Romania;

- ai cunostinte bune de limba engleza (limba germana reprezinta un avantaj);

- ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel, Power Point;

- ai spirit antreprenorial si esti orientat spre rezultate;

- dai dovada de flexibilitate si mobilitate in ceea ce priveste zona de interes;

- ai abilitatea de a construi o relatie deschisa cu echipa din care vei face parte, astfel incat sa oferi membrilor ei din energia si dinamismul tau.

RESPONSABILITĂȚI

 Rolul acesta presupune sa:

- gestionezi bunurile imobile in proprietatea angajatorului din portofoliul alocat;

- implementezi strategii de valorificare a bunurilor imobile aflate in portofoliu;

- gestionezi colaborarea si mentii relatia cu Locatorii pentru magazinele aflate in locatiune;

- gestionezi corespondenta cu terti pentru, dar si in interesul bunurilor aflate in proprietate si ale       magazinelor aflate in Locatiune;

- negociezi contracte de locatiune si de prestsri servicii pentru buna desfasurare a magazinelor;

- sprijini atat echipa de expansiune, cat si procesul in vederea deschiderii de noi magazine;

- supervizezi cu regularitate magazinele din portofoliul alocat;

- intocmesti analize si rapoarte lunare.

BENEFICII

Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si ne dorim pentru angajati sa gaseasca usor un echilibru intre viata personala si cea profesionala. Suntem siguri ca viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine, de aceea, iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic si beneficiezi de:

  • tichete de masa acordate sub forma de card, tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
  • asigurare medicala privata;
  • acces la biblioteca Bookster, de unde se pot imprumuta carti in mod gratuit;
  • zile suplimentare pentru concediu de odihna
  • zi libera platita de ziua ta de nastere;

......si multe altele!

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, te rugam sa accesezi pagina web www.penny.ro - "Politica de confidentialitate".

DEPARTAMENT

Sediul central

Orașe

Covasna, Sibiu

PERIOADA

26.06.2023 - 01.07.2023

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.