JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Stivuitorist, Logistica Turda

CANDIDATUL IDEAL

-studii medii

-atentie la detalii si spirit organizatoric

-lucru in depozit scaner/pdt

-experienta in lucrul cu articole proaspete

-disponibilitatea la program flexibil (lucru in doua ture sambata & duminica)

=seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii

-rezistenta la manevrarea marfurilor cu greutati variate intre 500 g > 20kg

-rezistenta la temperaturi scazute (intre -27 grade si 10 grade)

RESPONSABILITĂȚI

-depozitarea articolelor pe rafturi sau in stive

-completarea locatiilor de comisionare cu articole depozitate pe rafturi sau stive

-manipularea diverselor articole intre zonele de receptie-depozitare-comisionare

-inventarierea periodica a diverselor grupe de articole

BENEFICII

-asigurare medicala privata

-tichete de masa

-zile suplimentare pentru concediul de odihna

-posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Turda

PERIOADA

14.01.2021 - 01.05.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.