JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

VERIFICATOR MARFA COMISIONARE, LOGISTICA TURDA

CANDIDATUL IDEAL

-studii medii

-experienta in verificarea marfii (constituie un avantaj)

-adaptabilitate la munca in echipa

-disponibilitate la program flexibil

-seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii

-rezistenta la manevrarea marfurilor cu greutati variate intre 500 g > 20kg

RESPONSABILITĂȚI

- Verficarea cantitativa si calitativa a marfii comisionate pentru filiale

- Depaletarea, impaletarea, defolierea si infolierea marfii comisionate ce trebuie verificate

- Centralizarea greselilor pe grupe de marfa si comisioneri

- Responsabil pentru orice neconformitate constatata ulterior intre stadiul fizic si cel scrptic pentru marfa verificata de catre el

- Participa la verificarea stocurilor si inventare

BENEFICII

-asigurare medicala privata

-tichete de masa

-tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun

-zile suplimentare pentru concediul de odihna

-posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Turda

PERIOADA

08.09.2020 - 31.12.2020

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.