JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Asistent Achizitii

CANDIDATUL IDEAL

Te poti alatura si tu echipei, daca:

  • esti absolvent de studii universitare;
  • ai experienta profesionala minim 1 an;
  • ai experienta pe un rol similar sau in domenii conexe minim 1 an;
  • cunosti limba engleza la nivel mediu
  • utilizezi la nivel mediu/avansat pachetul Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ?i Outlook
  • ai abilitate in lucru cu cifrele;
  • ai abilitate de a lucra la multiple proiecte, in conditii de presiune, cu termene precise si stricte;
  • ai constiinciozitate, atitudine proactiva, comunicativitate

RESPONSABILITĂȚI

Rolul acesta presupune sa:

  • urmaresti gradul de indeplinirea a clauzelor, pe parcursul derularii contractelor;
  • urmaresti gama de produse si respectarea politicii de preturi;
  • te ocupi de organizarea campaniilor promotionale pentru categoria de produse gestionate;
  • contribui la asigurarea unei bune colaborari cu dept. Logistica, zona de receptie marfa, Marketing, furnizori si reteaua de magazine

BENEFICII

Beneficii:

  • Asigurarea transportului pana la/de la sediul companiei (shuttle bus)
  • Asigurare medicala privata;
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou;
  • Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
  • Zile libere suplimentare pentru evenimente (ex: zi de nastere, schimbare domiciliu, voluntariat etc.)

DEPARTAMENT

Sediul central

Orașe

Stefanestii de Jos

PERIOADA

12.02.2024 - 30.04.2024

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.