JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

Manager Expeditie Marfa

CANDIDATUL IDEAL

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca:

  • ai finalizat studii medii (studii superioare – reprezinta un avantaj);
  • ai minim 1,5 ani de experienta si cunostinte in activitati logistice (reprezinta un avantaj) si minim 1 an în coordonarea unei echipe;
  • ai cunostinte bune de limba engleza (limba germana reprezinta un avantaj);
  • ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel;
  • ai spirit antreprenorial si esti orientat spre rezultate;
  • ai abilitatea de a construi o relatie deschisa cu echipa pe o care o conduci, astfel incat sa oferi membrilor ei din energia si dinamismul tau;

RESPONSABILITĂȚI

 Rolul acesta presupune sa:

  • fii responsabil de planificarea si organizarea departamentului de expeditie marfa;
  • organizezi fluxul de lucru in cadrul zonei de expeditie prin optimizarea gradului de încarcare a transporturilor, verificarea timpilor de livrare si implicit imbunatatirea indicatorilor de eficienta;
  • te asiguri de imbunatatirea parametrilor de eficientizare a costurilor in activitatile de gestiune a marfurilor si a costurilor de transport;
  • coordonezi, motivezi si dezvolti angajatii din subordine astfel incat sa ii ajuti sa acceseze trepte superioare in cadrul echipei;
  • planifici activitatile si timpul de lucru al colegilor din echipa oferind feedback constant;
  • întocmesti analize si rapoarte lunare;

BENEFICII

Ce beneficii ai la PENNY:

  • rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim Bonus de performanta si masina de serviciu;
  • ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: tichete cadou, zile suplimentare pentru concediu de odihna, asigurare de sanatate;
  • viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur si dinamic si beneficiezi de: traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, teambuilding, programe de wellbeing, posibilitatea de a te implica în proiecte dinamice si interesante.

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Filiasi

PERIOADA

13.04.2021 - 13.07.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.