JOBURI DISPONIBILE LA
PENNY

OPERATOR RECEPTIE, LOGISTICA TURDA

CANDIDATUL IDEAL

-studii medii

-experienta in verificarea marfii (constituie un avantaj)

-experienta in verificarea calitativa a sortimentatiei de legume/fructe constituie un avantaj (valabil pentru departamentul de receptie legume/fructe)

-capacitatea de a lucra in echipa dar si independent

-seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii

-bune abilitati de comunicare

-dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea

RESPONSABILITĂȚI

-efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfii conform procedurilor

-efectueaza corectii pe avize in cazul in care constata diferente intre cantitatea fizica si cea avizata

-refuza marfa in cazul in care aceasta nu corespunde din punct de vedere cantitativ si calitativ, din punct de vedere al impachetarii sau comenzii emise

-respecta normele de depozitare si de manipulare a produselor

-respecta normele de siguranta ale alimentelor si de protectie a muncii

-anunta si colaboreaza cu celelalte departamente ale societatii la rezolvarea problemelor identificate la momentul receptiei de marfa

-urmareste si reduce la minim distrugerile si lipsurile de marfa

-ideplineste procedurile de lucru si mentine in buna stare de functionare utilajele si echipamentele IT aflate in aria de responsabilitate

-preia si inregistreaza in sistem si arhiveaza documentele aferente activitatii de receptie

-anunta administratorul de stocuri de eventualele corectii de care are nevoie

opereaza in sistem ambalajele primite si returnate la furnizori

BENEFICII

-asigurare medicala privata

-tichete de masa

-tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun

-zile suplimentare pentru concediu de odihna

-posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei

DEPARTAMENT

Logistică

Orașe

Turda

PERIOADA

01.01.2021 - 01.05.2021

Extensii acceptate: pdf, doc, docx. Maxim 20MB.